Четверг, 29.06.2017, 09:16
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Регистрация | Вход

Яndex
 

Результативність вихованців студії

(обласні, Всеукраїнські та Міжнародні конкурси)

((І),(ІІ),(ІІІ)- премія, (д)- диплом, Г-Г, м - міні міс, М -місс, СП-спеціальний приз, ПГС-приз глядацьких симпатій))

2002 рік

«Україно, любий краю»

Петрук Тетяна(ІІІ), Дьомічева Ольга(ІІІ)

2003 рік

Відкритий Всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль «Золота підкова»

Петрук Тетяна (ІІ), Дьомічева Ольга (ІІ)

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Дьомічева Ольга (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Парай Інна (ІІ), Дьомічева Ольга (ІІ), Гізун Ірина (д)

Дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом"

Дьомічева Ольга(ІІІ)

2004 рік

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

Дьомічева Ольга (ІІ), Парай Інна (д+СП)

Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва "ЗОРЕПАД”

Парай Інна (д), Романік Юрій (д)

Відкритий Всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль «Золота підкова»

Кузьмінчук Тетяна (ІІІ)

«Україно, любий краю»

Романік Юрій (2)

Дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом"

Смолій Марія (ІІ), Романік Юрій (д)

2005 рік

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Романік Юрій (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Романік Юрій (д), Кузьмінчук Тетяна (д), Смолій Марія (д), Поліщук Віра (д), Сморчкова Марія (д)

«Україно, любий краю»

Романік Юрій (І) , Поліщук Віра (ІІ)

2006 рік

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Сморчкова Марія (ІІІ), Поліщук Віра (д), Олійник Вікторія (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Ларчиков Ярослав (д), Смірнова Діна (д+М), Олійник Вікторія (д)

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Пісенний сад»

Сморчкова Марія (д), Кузьмінчук Тетяна (д)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців «Шоу – «Західний регіон»

Сморчкова Марія (Г)

Відкритий Всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль «Золота підкова»

Поліщук Віра (ІІ+мМ), Сморчкова Марія (ІІІ+ПГС), Смірнова Діна (ІІІ), Кузьмінчук Тетяна (д), Супрун Анастасія (д)

«Україно, любий краю»

Поліщук Віра (ІІ), Смірнова Діна (ІІІ)

2007 рік

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Олійник Вікторія (І), Поліщук Віра (ІІІ+мМ), Сморчкова Марія (д), Іщенко Альона (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Іщенко Альона (ІІ), Поліщук Віра (ІІ), Олійник Вікторія (ІІ), Смірнова Діна (ІІІ), Сморчкова Марія (д)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

Поліщук Віра (ІІІ), Олійник Вікторія (ІІІ), Смірнова Діна (д)

Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва "ЗОРЕПАД”

Романік Юрій (І), Терещук Анастасія (д)

Міжнародний конкурс молодих виконавців «Шоу – «Західний регіон»

Сморчкова Марія (ІІІ+ПГС)

Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні "Пісенна фієста" "Під небом Рівного"

Сморчкова Марія (І), Терещук Анастасія (ІІІ), Гашева Оксана (ІІІ), Іщенко Альона (д), Супрун Анастасія (д), Романік Юрій (д)

«Україно, любий краю»

Смірнова Діна, Терещук Анастасія, Романік Юрій (Г)

Дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом"

Сморчкова Марія (І), Гашева Оксана (І), Смірнова Діна (ІІ), Олійник Вікторія (ІІ)

2008 рік

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Поліщук Віра (д), Іщенко Альона (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Іщенко Альона (І), Поліщук Віра (І), Гашева Оксана (ІІ), Олійник Вікторія (ІІ), Романік Юрій (ІІІ), Смірнова Діна (ІІІ), Самофалова Тетяна (д)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

Поліщук Віра (І), Олійник Вікторія (ІІІ), Сморчкова Марія (д), Романік Юрій (д)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Дитячий пісенний вернісаж»

Поліщук Віра (І), Супрун Анастасія (І), Коротова Єкатеріна (І), Романік Юрій (І), Смірнова Діна (І), Самофалова Тетяна (ІІ)

Відкритий Всеукраїнський благодійний молодіжний фестиваль «Золота підкова»

Коротова Єкатеріна (д)

Всеукраїнський фестиваль - конкурс естрадної пісні "Весняний первоцвіт"

Коротова Єкатеріна (ІІ)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

Гашева Оксана (І)

Дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів "Пісня над Бугом"

Гашева Оксана (І)

«Цвіт папороті»

Сморчкова Марія (І)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"

Сморчкова Марія (І)

2009 рік

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Гашева Оксана (д)

Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні "На крилах дитинства"

Бродська Дарина (ІІ)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Гашева Оксана (І), Лисуха Анастасія (ІІ), дует «Double Ю» (ІІ), Романік Юрій (д), Сидорук Юлія (д)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

Гашева Оксана (ІІ), дует «Double Ю» (ІІІ), Романік Юрій (д), Іщенко Альона (д)

Всеукраїнський дитячий вокально-хореографічний, естрадний конкурс "Перлини України"

Супрун Анастасія (ІІ)

Всеукраїнський фестиваль - конкурс естрадної пісні "Весняний первоцвіт"

Бражук Юлія (ІІІ), Коротова  Єкатеріна(ІІ)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"

Сидорук Юлія (ІІ)

Открытый международный конкурс. эстрадного, инструментального. и народного творчества «Бриллианты России», Москва

Поліщук Віра (ІІІ)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

Цыплакова Настя (ІІІ), Коротова Єкатеріна(ІІ)

2010 рік

Всеукраїнський дитячо - юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька»

Сидорук Юлія (І), Романік Юрій (І), дует «Double Ю» (ІІ), Бражук Юлія (ІІІ)

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Гашева Оксана (І), дует «Double Ю» (ІІІ)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів „Пісня над Бугом”

Поліщук Віра (ІІ), дует «Double Ю» (ІІІ), Тетяна Самофалова (д), Віка Остапчук (д), "Нетішинські соловейки"

Міжнародний конкурс-фестиваль "ШАЛЕНИЙ ДРАЙВ"

Іщенко Альона (Г)

Відкритий фестиваль художньої творчості «Веселка над Тисою»

Романік Юрій (ІІІ)

Міжнародний дитячий фестиваль «Світ талантів»

Супрун Анастасія (І), Бродська Дарина (ІІІ)

Міжнародний конкурс мистецтв «Радост на брега», Бургас Болгарія

Супрун Анастасія (І)

Всеукраїнський фестиваль - конкурс естрадної пісні "Весняний первоцвіт"

ЗВА "Вернісаж" сташа група (ІІІ)

Обласний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Зорецвіт»

Поліщук Віра (ІІ),  ВікторіяОлійник (ІІІ)

Всеукраїнський дитячий пісенний фестиваль-конкурс «Зорецвіт»

Поліщук Віра (д)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

дует «Double Ю» (І), Гашева Оксана (ІІ), Лисуха Анастасія (ІІ), Сидорук Юлія (д), Бражук Юлія (д)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"

Цыплакова Настя (ІІ), Коротова Єкатеріна(ІІ), Супрун Анастасія (ІІІ)

Международный конкурс-фестиваль детского и молодежного творчества «Преображение (Черное море)» г. Евпатория

Гашева Оксана (І)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Головачук Марія (д)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

ЗВА "Вернісаж" старша група (I), дует «Double Ю» (І), Сидорук Юлія (І), Бражук Юлія (І), Супрун Анастасія (ІІІ)

Відкритий конкурс-фестиваль виконавських мистецтв національних меншин України та закордонного українства «Гран-прі Карпатського регіону»

Коротова  Єкатеріна(ІІ)

2011 рік

Международный конкурс-фестиваль детского и молодежного творчества «Преображение (Рождество в Санкт-Петербурге)» г.Санкт-Петербург Россия 

Гашева Оксана (Г)

Всеукраїнський дитячо - юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька»

Поліщук Віра (I), Бражук Юлія (II), ЗВА "Вернісаж" старша група (IІІ), ЗВА "Вернісаж" середня група (д), Тетяна Самофалова (д), ВікторіяОлійник (д), Коротова  Єкатеріна(д)

Всеукраїнський фестиваль - конкурс естрадної пісні "Весняний первоцвіт"

Гашева Оксана (Г), дует "Солодка парочка" Остапчук Вікторія та Даховник Андрій (І), ЗВА "Вернісаж" середня та молодша групи (ІІ), Супрун Анастасія (ІІІ)  

V Международный VII Всеукраинский фестиваль детского творчества и красоты "Майбутнє країни" м. Маріуполь

Анастасія Супрун (ІІ), ЗВА "Вернісаж" середня група (ІІІ), ЗВА "Вернісаж" молодша група (ІІ), Марія Головачук (д), Єкатєріна Коротова (д)  

Международный конкурс-фестиваль детского и молодежного творчества «Преображение (Белые ночи в Санкт-Петербурге)» Санкт-Петербург Россия

Гашева Оксана (Г)

Всеукраинский фестиваль-конкурс "Ритмы лета", пгт. Затока Одесская обл.

Сидорук Юлія (І)

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Анастасія Лисуха (II)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"

Сидорук Юлія (Г)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Сидорук Юлія (ІІІ, М)

Всеукраинский фестиваль-конкурс "Морская жемчужина"

Анастасія Цыплакова (II)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

ЗВА "Вернісаж" середня група (І), Олійник Вікторія (І), Іщенко Альона (ІІ), Бродська Дарина (ІІІ) 

2012 рік

Международный конкурс-фестиваль детского и молодежного творчества «Преображение (Рождество в Санкт-Петербурге)» г. Санкт-Петербург Россия

Гашева Оксана (Г)

Всеукраїнський фестиваль - конкурс естрадної пісні "Весняний первоцвіт"

Анастасія Лисуха (І), Поліщук Віра (ІІ), ЗВА "Вернісаж" сер.група (ІІ), Іщенко Альона (ІІІ),

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина»

Анастасія Лисуха (ІII,м), ЗВА "Вернісаж" сер.група (д)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"

ЗВА "Вернісаж" ст.група (ІІ), Супрун Анастасія (ІІІ), Лазарчук Юліанна (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Поліщук Віра (І,М), Сидорук Юлія (І),Марія Головачук (ІІІ), "Даша&Маша" (ІІІ)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва«Кришталевий жайвір»

Сидорук Юлія (ІІ), Поліщук Віра (ІІІ), "Даша&Маша" (ІІ), Анастасія Завадська (д)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

ЗВА "Вернісаж" молодша група (І), Анастасія Завадська (І), Анастасія Циплакова (ІІІ), Єкатєріна Коротова (ІІІ), Діана Завадська (ІІІ), Юліана Лазарчук (д)

Міжнародний конкурс юних талантів «Kaunas talent»

Сидорук Юлія (ІІ)

Всеукраїнський пісенний конкурс «Талант» (м. Кам'янець-Подільський)

Олійник Вікторія (ІІІ)

2013 рік

Конкурс молодих виконавців сучасної естрадної пісні „Орфей” (м. Біла Церква)

Поліщук Віра (І)

Регіональний конкурс сучасної пісні та співаної поезії «Гремислава» міжобласного мистецько-краєзнавчого фестивалю «Братина»

Олійник Вікторія (Г)

International Contests of young talents "Eurokids" (Paestum, Italy)

Сидорук Юлія  (І - краща пісня), Сидорук Юлія  (І - кращій голос)

Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної української пісні "Володимир"
ЗВЕС "Нетішинські соловейки" (ІІ), Олійник Вікторія (ІІ), Лазарчук Юліанна (III), Діана Завадська (д)

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

Лисуха Анастасія (I)

ХІІ Республиканский конкурс молодых эстрадных исполнителей "Белазовский аккорд" (г. Жодино, Беларусь)

Сидорук Юлія (І)

2014 рік

Всеукраїнський відкритий фестиваль «Королівство мистецтв»

Лазарчук Юліанна (III), Діана Завадська (д)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю „Кришталеві грона”

Завадська Анастасія (ІІ)

Регіональний конкурс сучасної пісні та співаної поезії «Гремислава» міжобласного мистецько-краєзнавчого фестивалю «Братина»

Олійник Вікторія (Г)

Всеукраїнський талант-шоу "Я-артист", Київ

Завадська Анастасія (Фіналіст)

Всеукраїнський телевізійний проект "Голос. Діти-2", Київ 

АН-2 (Фіналіст)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Урок казки", Київ

АН-2, мол. група (Переможець)

2015 рік

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», Львів

Старша група ( І премія)

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Мукачево

Остапчук Вікторія (І премія)

Міжнародний фестиваль-конкурс « Покори Сцену», Київ

Лазарчук Юліана (Диплом І ступеня)

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні « Пісня над Бугом», Хмельницький

Молодша група (ІІ премія); Завадська Анастасія (І премія); Олійник Вікторія (І премія)

Всеукраїнський конкурс мистецтв "Україна моя любов", Кам'янець-Подільський

Нетішинські соловейки (І премія); Кучерук Владислав (ІІ премія)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості « Сонце ЗА нас!», Київ

Бродська Дарина (ІІ премія);Головачук Марія (ІІ премія);(Середня ІІ премія)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Юні таланти України", Львів

Молодша група (ІІ премія)

Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості "Єдина родина", Очаків

Завадська Анастасія (Г); Олійник Вікторія (І премія)

Всеукраїнський талант-шоу "Я-артист", Хмельницький

Горлов Єгор (ІІІ премія)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс "Осіння зірка", Хмельницькій

Лисуха Анастасія (Г);(Підготовча Г)

Обласний проект « Талант-FEST», Хмельницький

Циплакова Анастасія, Середня група(Фіналіст)

Всеукраїнський відкритий дитячий фестиваль "Зоряні малята", Київ

Підготовча група (Учасник)

Міжнародний конкурс юних талантів « Kaunas talent» Каунас, Литва

Лисуха Анастасія (Дипломант)

Всеукраїнський конкурс-фестиваль мистецтв "Козацька родина", Хмельницький

Завадська Анастасія (Г)

Всеукраїнський багатожанровий дитячо-юнацький конкурс мистецтв "Єднаємо серця", Вінниця

Нетішинські соловейки І премія); Олійник Вікторія (Г); Кучерук Владислав (ІІ премія)

Обласний фестиваль хорового мистецтва « Співає юність України», Хмельницький

Дівочий хор (Диплом І ступеня)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості « Сонце ЗА нас!», Київ

Завадська Анастасія (ІІІ премія);Олійник Вікторія (ІІ премія); Старша група ІІІ премія)

Міжнародний фестиваль-конкурс талантів "Україна - це ми", Київ (Бровари)

Олійник Вікторія (Диплом І ступеня);Завадська Анастасія (Диплом І ступеня);Остапчук Вікторія (Диплом І ступеня); Коротова Катерина (Диплом ІІІ ступеня);Лазарчук Юліана (Диплом І ступеня); Старша група (Диплом І ступеня)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Урок казки", Київ

Середня група (Переможець)

Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв "Зірка України", Хмельницький

Молодша група (Г)

2016 рік

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні « Різдвяна зіронька» Мукачево

Лисуха Анастасія (І)

Міжнародний Фестиваль-конкурс «Покори Сцену» Київ

Бродська Дарина (ІІ)

Музична Олімпіада « Голос Країни» Київ

Завадська Анастасія (Г);Завадська Анастасія (І)

Всеукраїнський Всеукраїнський фестиваль дитячих талантів « Обдаровані діти України» Хмельницький

Середня група (І)

Всеукраїнський дитячо юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Пісня над Бугом» Хмельницький

Остапчук Вікторія (І); Лазарчук Юліана (ІІІ); Бродська Дарина (ІІІ); Головачук Марія (ІІ); Циплакова Анастасія (ІІІ); Середня група (ІІ); Середня група-2 ІІ)

Міжнародний конкурс молодих вокалістів « Muzikos Talentu Lyga», Вільнюс, Литва

Завадська Анастасія (І); Завадська Анастасія (І)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості « Сонце ЗА нас!» Київ (весна)

«Нетішинські соловейки » (І); Горлов Єгор (ІІІ)

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої творчості « Сонце ЗА нас!» Київ (осінь)

Кучерук Владислав (Д); Даховник Андрій (І); Лисуха Анастасія (ІІ)

Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців популярної музики « Aprila Pileni» Ріга, Латвія

Завадська Анастасія (ІІ)

Всеукраїнський відкритий фестиваль духовної пісні та співаної поезії «Струни душі» Львів

Остапчук Вікторія (ІІ)

Міжнародний фестиваль пісні и танцю « Травнева нотка» Ченстохово, Польща

Лисуха Анастасія (І ; АН-2 (ІІ); Завадська Анастасія (ІІІ)

Всеукраїнський Музична Олімпіада « Голос Країни» Київ

Молодша група (ІІ);Середня група (ІІІ); Середня група-2 (ІІ);Старша група (ІІІ); Остапчук Вікторія (Д); Циплакова Анастасія (Д); Бродська Дарина (Д)

Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина» Очаків

Лисуха Анастасія (Г)

Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні « Молода Галичина» Новояворівськ, Львівської обл.

Лисуха Анастасія (ІІ); Завадська Анастасія (ІІ)

Міжнародний конкурс – фестиваль сучасної пісні і танцю « Кришталеві грона» Виноградів

« Нетішинські соловейки » (ІІІ); Горлов Єгор (ІІ), Кучерук Владислав (Д)

Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького пісенного мистецтва « Кришталевий жайвір» Тернопіль

Старша група (ІІ);Циплакова Анастасія (Д); Головачук Марія (Д); Лазарчук Юліана (Д); Горлов Єгор (І)

Всеукраїнський фестиваль «Зірки та зіроньки» Київ

Завадська Анастасія (І); Кучерук Владислав (І); Середня група (І) ; Середня група (І); Молодша група (ІІ)

Обласний конкурс патріотичної пісні «Україно-любий край!», Хмельницький

Старша група (ІІ); Головачук Марія (ІІ)

2017 рік

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька», Мукачево

Старша група (Г); Бродська Дарина (ІІІ); Головачук Марія (ІІ)

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», Львів

Завадська Анастасія (І)

Меню сайта
Форма входа
Случайные фото
Календарь новостей
«  Июнь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
новости UA портала
Фестивали
Из песни слов не выкинешь
Цитаты из песен
Наша кнопка
нажмите, чтобы сохранить код кнопки
кнОпОчки друзей
Нетiшинський портал

talschool-music




Copyright MyCorp © 2017 | |